Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa14:16
Opacka14:18
Subisława14:20
Pomorska - Osiedle14:21
Pomorska14:23
Piastowska14:24
Czerwony Dwór14:26
Bora Komorowskiego14:27
Kołobrzeska14:29
Zaspa14:31
Startowa14:32
Jana Pawła II14:33
Żwirki i Wigury14:34
Bajana14:35
Legionów14:37
Plac Komorowskiego14:39
Mickiewicza14:41
Reja14:42
Wyspiańskiego
 
14:44
0 min.
 
Opera Bałtycka14:473 min.
 
Traugutta14:484 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:495 min.
 
Chodowieckiego14:506 min.
 
Brama Oliwska14:517 min.
 
Dworzec Główny14:539 min.
 
Brama Wyżynna14:5612 min.
 
Śródmieście SKM14:5814 min.
 
Pohulanka15:0016 min.
 
Odrzańska15:0117 min.
 
Chałubińskiego15:0319 min.
 
Sikorskiego15:0521 min.
 
Cieszyńskiego15:0723 min.
 
Cebertowicza15:0824 min.
 
Wilanowska15:1026 min.
 
Przemyska15:1228 min.
 
Płocka15:1329 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:1531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy