Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa05:36
Opacka05:38
Subisława05:40
Pomorska - Osiedle05:41
Pomorska05:43
Piastowska05:44
Czerwony Dwór05:46
Bora Komorowskiego05:47
Kołobrzeska05:49
Zaspa05:51
Startowa05:52
Jana Pawła II05:53
Żwirki i Wigury05:54
Bajana05:55
Legionów05:57
Plac Komorowskiego05:59
Mickiewicza06:01
Reja06:02
Wyspiańskiego
 
06:04
0 min.
 
Opera Bałtycka06:073 min.
 
Traugutta06:084 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:095 min.
 
Chodowieckiego06:106 min.
 
Brama Oliwska06:117 min.
 
Dworzec Główny06:139 min.
 
Brama Wyżynna06:1612 min.
 
Śródmieście SKM06:1814 min.
 
Pohulanka06:2016 min.
 
Odrzańska06:2117 min.
 
Chałubińskiego06:2319 min.
 
Sikorskiego06:2521 min.
 
Cieszyńskiego06:2723 min.
 
Cebertowicza06:2824 min.
 
Wilanowska06:3026 min.
 
Przemyska06:3228 min.
 
Płocka06:3329 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:3531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy