Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa05:47
Opacka05:49
Subisława05:51
Pomorska - Osiedle05:52
Pomorska05:54
Piastowska05:55
Czerwony Dwór05:57
Bora Komorowskiego05:58
Kołobrzeska06:00
Zaspa06:02
Startowa06:03
Jana Pawła II06:04
Żwirki i Wigury06:05
Bajana06:06
Legionów06:08
Plac Komorowskiego06:10
Mickiewicza06:12
Reja
 
06:13
0 min.
 
Wyspiańskiego06:152 min.
 
Opera Bałtycka06:185 min.
 
Traugutta06:196 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:207 min.
 
Chodowieckiego06:218 min.
 
Brama Oliwska06:229 min.
 
Dworzec Główny06:2411 min.
 
Brama Wyżynna06:2714 min.
 
Śródmieście SKM06:2916 min.
 
Pohulanka06:3118 min.
 
Odrzańska06:3219 min.
 
Chałubińskiego06:3421 min.
 
Sikorskiego06:3623 min.
 
Cieszyńskiego06:3825 min.
 
Cebertowicza06:3926 min.
 
Wilanowska06:4128 min.
 
Przemyska06:4330 min.
 
Płocka06:4431 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:4633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy