Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Oliwa04:47
Opacka04:49
Subisława04:51
Pomorska - Osiedle04:52
Pomorska04:54
Piastowska04:55
Czerwony Dwór04:57
Bora Komorowskiego04:58
Kołobrzeska05:00
Zaspa05:02
Startowa05:03
Jana Pawła II05:04
Żwirki i Wigury05:05
Bajana05:06
Legionów05:08
Plac Komorowskiego05:10
Mickiewicza05:12
Reja
 
05:13
0 min.
 
Wyspiańskiego05:152 min.
 
Opera Bałtycka05:185 min.
 
Traugutta05:196 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:207 min.
 
Chodowieckiego05:218 min.
 
Brama Oliwska05:229 min.
 
Dworzec Główny05:2411 min.
 
Brama Wyżynna05:2714 min.
 
Śródmieście SKM05:2916 min.
 
Pohulanka05:3118 min.
 
Odrzańska05:3219 min.
 
Chałubińskiego05:3421 min.
 
Sikorskiego05:3623 min.
 
Cieszyńskiego05:3825 min.
 
Cebertowicza05:3926 min.
 
Wilanowska05:4128 min.
 
Przemyska05:4330 min.
 
Płocka05:4431 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:4633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy