Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa22:17
Opacka22:19
Subisława22:21
Pomorska - Osiedle22:22
Pomorska22:24
Piastowska22:25
Czerwony Dwór22:27
Bora Komorowskiego22:28
Kołobrzeska22:30
Zaspa22:32
Startowa22:33
Jana Pawła II22:34
Żwirki i Wigury22:35
Bajana22:36
Legionów22:38
Plac Komorowskiego22:40
Mickiewicza22:42
Reja
 
22:43
0 min.
 
Wyspiańskiego22:452 min.
 
Opera Bałtycka22:485 min.
 
Traugutta22:496 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:507 min.
 
Chodowieckiego22:518 min.
 
Brama Oliwska22:529 min.
 
Dworzec Główny22:5411 min.
 
Brama Wyżynna22:5714 min.
 
Śródmieście SKM22:5916 min.
 
Pohulanka23:0118 min.
 
Odrzańska23:0219 min.
 
Chałubińskiego23:0421 min.
 
Sikorskiego23:0623 min.
 
Cieszyńskiego23:0825 min.
 
Cebertowicza23:0926 min.
 
Wilanowska23:1128 min.
 
Przemyska23:1330 min.
 
Płocka23:1431 min.
 
Łostowice Świętokrzyska23:1633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy