Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa19:36
Opacka19:38
Subisława19:40
Pomorska - Osiedle19:41
Pomorska19:43
Piastowska19:44
Czerwony Dwór19:46
Bora Komorowskiego19:47
Kołobrzeska19:49
Zaspa19:51
Startowa19:52
Jana Pawła II19:53
Żwirki i Wigury19:54
Bajana19:55
Legionów19:57
Plac Komorowskiego19:59
Mickiewicza20:01
Reja
 
20:02
0 min.
 
Wyspiańskiego20:042 min.
 
Opera Bałtycka20:075 min.
 
Traugutta20:086 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:097 min.
 
Chodowieckiego20:108 min.
 
Brama Oliwska20:119 min.
 
Dworzec Główny20:1311 min.
 
Brama Wyżynna20:1614 min.
 
Śródmieście SKM20:1816 min.
 
Pohulanka20:2018 min.
 
Odrzańska20:2119 min.
 
Chałubińskiego20:2321 min.
 
Sikorskiego20:2523 min.
 
Cieszyńskiego20:2725 min.
 
Cebertowicza20:2826 min.
 
Wilanowska20:3028 min.
 
Przemyska20:3230 min.
 
Płocka20:3331 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:3533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy