Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa19:16
Opacka19:18
Subisława19:20
Pomorska - Osiedle19:21
Pomorska19:23
Piastowska19:24
Czerwony Dwór19:26
Bora Komorowskiego19:27
Kołobrzeska19:29
Zaspa19:31
Startowa19:32
Jana Pawła II19:33
Żwirki i Wigury19:34
Bajana19:35
Legionów19:37
Plac Komorowskiego19:39
Mickiewicza19:41
Reja
 
19:42
0 min.
 
Wyspiańskiego19:442 min.
 
Opera Bałtycka19:475 min.
 
Traugutta19:486 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:497 min.
 
Chodowieckiego19:508 min.
 
Brama Oliwska19:519 min.
 
Dworzec Główny19:5311 min.
 
Brama Wyżynna19:5614 min.
 
Śródmieście SKM19:5816 min.
 
Pohulanka20:0018 min.
 
Odrzańska20:0119 min.
 
Chałubińskiego20:0321 min.
 
Sikorskiego20:0523 min.
 
Cieszyńskiego20:0725 min.
 
Cebertowicza20:0826 min.
 
Wilanowska20:1028 min.
 
Przemyska20:1230 min.
 
Płocka20:1331 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:1533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy