Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa04:56
Opacka04:58
Subisława05:00
Pomorska - Osiedle05:01
Pomorska05:03
Piastowska05:04
Czerwony Dwór05:06
Bora Komorowskiego05:07
Kołobrzeska05:09
Zaspa05:11
Startowa05:12
Jana Pawła II05:13
Żwirki i Wigury05:14
Bajana05:15
Legionów05:17
Plac Komorowskiego05:19
Mickiewicza05:21
Reja
 
05:22
0 min.
 
Wyspiańskiego05:242 min.
 
Opera Bałtycka05:275 min.
 
Traugutta05:286 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:297 min.
 
Chodowieckiego05:308 min.
 
Brama Oliwska05:319 min.
 
Dworzec Główny05:3311 min.
 
Brama Wyżynna05:3614 min.
 
Śródmieście SKM05:3816 min.
 
Pohulanka05:4018 min.
 
Odrzańska05:4119 min.
 
Chałubińskiego05:4321 min.
 
Sikorskiego05:4523 min.
 
Cieszyńskiego05:4725 min.
 
Cebertowicza05:4826 min.
 
Wilanowska05:5028 min.
 
Przemyska05:5230 min.
 
Płocka05:5331 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:5533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy