Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa18:34
Opacka18:36
Subisława18:38
Pomorska - Osiedle18:39
Pomorska18:41
Piastowska18:42
Czerwony Dwór18:44
Bora Komorowskiego18:45
Kołobrzeska18:47
Zaspa18:49
Startowa18:50
Jana Pawła II18:51
Żwirki i Wigury18:52
Bajana18:53
Legionów18:55
Plac Komorowskiego18:57
Mickiewicza18:59
Reja
 
19:00
0 min.
 
Wyspiańskiego19:022 min.
 
Opera Bałtycka19:055 min.
 
Traugutta19:066 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:077 min.
 
Chodowieckiego19:088 min.
 
Brama Oliwska19:099 min.
 
Dworzec Główny19:1111 min.
 
Brama Wyżynna19:1414 min.
 
Śródmieście SKM19:1616 min.
 
Pohulanka19:1818 min.
 
Odrzańska19:1919 min.
 
Chałubińskiego19:2121 min.
 
Sikorskiego19:2323 min.
 
Cieszyńskiego19:2525 min.
 
Cebertowicza19:2626 min.
 
Wilanowska19:2828 min.
 
Przemyska19:3030 min.
 
Płocka19:3131 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:3333 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy