Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa18:22
Opacka18:24
Subisława18:26
Pomorska - Osiedle18:27
Pomorska18:29
Piastowska18:30
Czerwony Dwór18:32
Bora Komorowskiego18:33
Kołobrzeska18:35
Zaspa18:37
Startowa18:38
Jana Pawła II18:39
Żwirki i Wigury18:40
Bajana18:41
Legionów18:43
Plac Komorowskiego18:45
Mickiewicza18:47
Reja
 
18:48
0 min.
 
Wyspiańskiego18:502 min.
 
Opera Bałtycka18:535 min.
 
Traugutta18:546 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:557 min.
 
Chodowieckiego18:568 min.
 
Brama Oliwska18:579 min.
 
Dworzec Główny18:5911 min.
 
Brama Wyżynna19:0214 min.
 
Śródmieście SKM19:0416 min.
 
Pohulanka19:0618 min.
 
Odrzańska19:0719 min.
 
Chałubińskiego19:0921 min.
 
Sikorskiego19:1123 min.
 
Cieszyńskiego19:1325 min.
 
Cebertowicza19:1426 min.
 
Wilanowska19:1628 min.
 
Przemyska19:1830 min.
 
Płocka19:1931 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:2133 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy