Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa17:54
Opacka17:56
Subisława17:58
Pomorska - Osiedle17:59
Pomorska18:01
Piastowska18:02
Czerwony Dwór18:04
Bora Komorowskiego18:05
Kołobrzeska18:07
Zaspa18:09
Startowa18:10
Jana Pawła II18:11
Żwirki i Wigury18:12
Bajana18:13
Legionów18:15
Plac Komorowskiego18:17
Mickiewicza18:19
Reja
 
18:20
0 min.
 
Wyspiańskiego18:222 min.
 
Opera Bałtycka18:255 min.
 
Traugutta18:266 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:277 min.
 
Chodowieckiego18:288 min.
 
Brama Oliwska18:299 min.
 
Dworzec Główny18:3111 min.
 
Brama Wyżynna18:3414 min.
 
Śródmieście SKM18:3616 min.
 
Pohulanka18:3818 min.
 
Odrzańska18:3919 min.
 
Chałubińskiego18:4121 min.
 
Sikorskiego18:4323 min.
 
Cieszyńskiego18:4525 min.
 
Cebertowicza18:4626 min.
 
Wilanowska18:4828 min.
 
Przemyska18:5030 min.
 
Płocka18:5131 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:5333 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy