Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa15:08
Opacka15:10
Subisława15:12
Pomorska - Osiedle15:13
Pomorska15:15
Piastowska15:16
Czerwony Dwór15:18
Bora Komorowskiego15:19
Kołobrzeska15:21
Zaspa15:23
Startowa15:24
Jana Pawła II15:25
Żwirki i Wigury15:26
Bajana15:27
Legionów15:29
Plac Komorowskiego15:31
Mickiewicza15:33
Reja
 
15:34
0 min.
 
Wyspiańskiego15:362 min.
 
Opera Bałtycka15:395 min.
 
Traugutta15:406 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:417 min.
 
Chodowieckiego15:428 min.
 
Brama Oliwska15:439 min.
 
Dworzec Główny15:4511 min.
 
Brama Wyżynna15:4814 min.
 
Śródmieście SKM15:5016 min.
 
Pohulanka15:5218 min.
 
Odrzańska15:5319 min.
 
Chałubińskiego15:5521 min.
 
Sikorskiego15:5723 min.
 
Cieszyńskiego15:5925 min.
 
Cebertowicza16:0026 min.
 
Wilanowska16:0228 min.
 
Przemyska16:0430 min.
 
Płocka16:0531 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:0733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy