Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa14:48
Opacka14:50
Subisława14:52
Pomorska - Osiedle14:53
Pomorska14:55
Piastowska14:56
Czerwony Dwór14:58
Bora Komorowskiego14:59
Kołobrzeska15:01
Zaspa15:03
Startowa15:04
Jana Pawła II15:05
Żwirki i Wigury15:06
Bajana15:07
Legionów15:09
Plac Komorowskiego15:11
Mickiewicza15:13
Reja
 
15:14
0 min.
 
Wyspiańskiego15:162 min.
 
Opera Bałtycka15:195 min.
 
Traugutta15:206 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:217 min.
 
Chodowieckiego15:228 min.
 
Brama Oliwska15:239 min.
 
Dworzec Główny15:2511 min.
 
Brama Wyżynna15:2814 min.
 
Śródmieście SKM15:3016 min.
 
Pohulanka15:3218 min.
 
Odrzańska15:3319 min.
 
Chałubińskiego15:3521 min.
 
Sikorskiego15:3723 min.
 
Cieszyńskiego15:3925 min.
 
Cebertowicza15:4026 min.
 
Wilanowska15:4228 min.
 
Przemyska15:4430 min.
 
Płocka15:4531 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:4733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy