Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa12:35
Opacka12:37
Subisława12:39
Pomorska - Osiedle12:40
Pomorska12:42
Piastowska12:43
Czerwony Dwór12:45
Bora Komorowskiego12:46
Kołobrzeska12:48
Zaspa12:50
Startowa12:51
Jana Pawła II12:52
Żwirki i Wigury12:53
Bajana12:54
Legionów12:56
Plac Komorowskiego12:58
Mickiewicza13:00
Reja
 
13:01
0 min.
 
Wyspiańskiego13:032 min.
 
Opera Bałtycka13:065 min.
 
Traugutta13:076 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:087 min.
 
Chodowieckiego13:098 min.
 
Brama Oliwska13:109 min.
 
Dworzec Główny13:1211 min.
 
Brama Wyżynna13:1514 min.
 
Śródmieście SKM13:1716 min.
 
Pohulanka13:1918 min.
 
Odrzańska13:2019 min.
 
Chałubińskiego13:2221 min.
 
Sikorskiego13:2423 min.
 
Cieszyńskiego13:2625 min.
 
Cebertowicza13:2726 min.
 
Wilanowska13:2928 min.
 
Przemyska13:3130 min.
 
Płocka13:3231 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:3433 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy