Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa11:35
Opacka11:37
Subisława11:39
Pomorska - Osiedle11:40
Pomorska11:42
Piastowska11:43
Czerwony Dwór11:45
Bora Komorowskiego11:46
Kołobrzeska11:48
Zaspa11:50
Startowa11:51
Jana Pawła II11:52
Żwirki i Wigury11:53
Bajana11:54
Legionów11:56
Plac Komorowskiego11:58
Mickiewicza12:00
Reja
 
12:01
0 min.
 
Wyspiańskiego12:032 min.
 
Opera Bałtycka12:065 min.
 
Traugutta12:076 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:087 min.
 
Chodowieckiego12:098 min.
 
Brama Oliwska12:109 min.
 
Dworzec Główny12:1211 min.
 
Brama Wyżynna12:1514 min.
 
Śródmieście SKM12:1716 min.
 
Pohulanka12:1918 min.
 
Odrzańska12:2019 min.
 
Chałubińskiego12:2221 min.
 
Sikorskiego12:2423 min.
 
Cieszyńskiego12:2625 min.
 
Cebertowicza12:2726 min.
 
Wilanowska12:2928 min.
 
Przemyska12:3130 min.
 
Płocka12:3231 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:3433 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy