Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa10:35
Opacka10:37
Subisława10:39
Pomorska - Osiedle10:40
Pomorska10:42
Piastowska10:43
Czerwony Dwór10:45
Bora Komorowskiego10:46
Kołobrzeska10:48
Zaspa10:50
Startowa10:51
Jana Pawła II10:52
Żwirki i Wigury10:53
Bajana10:54
Legionów10:56
Plac Komorowskiego10:58
Mickiewicza11:00
Reja
 
11:01
0 min.
 
Wyspiańskiego11:032 min.
 
Opera Bałtycka11:065 min.
 
Traugutta11:076 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:087 min.
 
Chodowieckiego11:098 min.
 
Brama Oliwska11:109 min.
 
Dworzec Główny11:1211 min.
 
Brama Wyżynna11:1514 min.
 
Śródmieście SKM11:1716 min.
 
Pohulanka11:1918 min.
 
Odrzańska11:2019 min.
 
Chałubińskiego11:2221 min.
 
Sikorskiego11:2423 min.
 
Cieszyńskiego11:2625 min.
 
Cebertowicza11:2726 min.
 
Wilanowska11:2928 min.
 
Przemyska11:3130 min.
 
Płocka11:3231 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:3433 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy