Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa21:17
Opacka21:19
Subisława21:21
Pomorska - Osiedle21:22
Pomorska21:24
Piastowska21:25
Czerwony Dwór21:27
Bora Komorowskiego21:28
Kołobrzeska21:30
Zaspa21:32
Startowa21:33
Jana Pawła II21:34
Żwirki i Wigury21:35
Bajana21:36
Legionów21:38
Plac Komorowskiego21:40
Mickiewicza21:42
Reja
 
21:43
0 min.
 
Wyspiańskiego21:452 min.
 
Opera Bałtycka21:485 min.
 
Traugutta21:496 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:507 min.
 
Chodowieckiego21:518 min.
 
Brama Oliwska21:529 min.
 
Dworzec Główny21:5411 min.
 
Brama Wyżynna21:5714 min.
 
Śródmieście SKM21:5916 min.
 
Pohulanka22:0118 min.
 
Odrzańska22:0219 min.
 
Chałubińskiego22:0421 min.
 
Sikorskiego22:0623 min.
 
Cieszyńskiego22:0825 min.
 
Cebertowicza22:0926 min.
 
Wilanowska22:1128 min.
 
Przemyska22:1330 min.
 
Płocka22:1431 min.
 
Łostowice Świętokrzyska22:1633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy