Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa18:56
Opacka18:58
Subisława19:00
Pomorska - Osiedle19:01
Pomorska19:03
Piastowska19:04
Czerwony Dwór19:06
Bora Komorowskiego19:07
Kołobrzeska19:09
Zaspa19:11
Startowa19:12
Jana Pawła II19:13
Żwirki i Wigury19:14
Bajana19:15
Legionów19:17
Plac Komorowskiego19:19
Mickiewicza19:21
Reja
 
19:22
0 min.
 
Wyspiańskiego19:242 min.
 
Opera Bałtycka19:275 min.
 
Traugutta19:286 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:297 min.
 
Chodowieckiego19:308 min.
 
Brama Oliwska19:319 min.
 
Dworzec Główny19:3311 min.
 
Brama Wyżynna19:3614 min.
 
Śródmieście SKM19:3816 min.
 
Pohulanka19:4018 min.
 
Odrzańska19:4119 min.
 
Chałubińskiego19:4321 min.
 
Sikorskiego19:4523 min.
 
Cieszyńskiego19:4725 min.
 
Cebertowicza19:4826 min.
 
Wilanowska19:5028 min.
 
Przemyska19:5230 min.
 
Płocka19:5331 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:5533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy