Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa16:36
Opacka16:38
Subisława16:40
Pomorska - Osiedle16:41
Pomorska16:43
Piastowska16:44
Czerwony Dwór16:46
Bora Komorowskiego16:47
Kołobrzeska16:49
Zaspa16:51
Startowa16:52
Jana Pawła II16:53
Żwirki i Wigury16:54
Bajana16:55
Legionów16:57
Plac Komorowskiego16:59
Mickiewicza17:01
Reja
 
17:02
0 min.
 
Wyspiańskiego17:042 min.
 
Opera Bałtycka17:075 min.
 
Traugutta17:086 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:097 min.
 
Chodowieckiego17:108 min.
 
Brama Oliwska17:119 min.
 
Dworzec Główny17:1311 min.
 
Brama Wyżynna17:1614 min.
 
Śródmieście SKM17:1816 min.
 
Pohulanka17:2018 min.
 
Odrzańska17:2119 min.
 
Chałubińskiego17:2321 min.
 
Sikorskiego17:2523 min.
 
Cieszyńskiego17:2725 min.
 
Cebertowicza17:2826 min.
 
Wilanowska17:3028 min.
 
Przemyska17:3230 min.
 
Płocka17:3331 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:3533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy