Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa15:56
Opacka15:58
Subisława16:00
Pomorska - Osiedle16:01
Pomorska16:03
Piastowska16:04
Czerwony Dwór16:06
Bora Komorowskiego16:07
Kołobrzeska16:09
Zaspa16:11
Startowa16:12
Jana Pawła II16:13
Żwirki i Wigury16:14
Bajana16:15
Legionów16:17
Plac Komorowskiego16:19
Mickiewicza16:21
Reja
 
16:22
0 min.
 
Wyspiańskiego16:242 min.
 
Opera Bałtycka16:275 min.
 
Traugutta16:286 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:297 min.
 
Chodowieckiego16:308 min.
 
Brama Oliwska16:319 min.
 
Dworzec Główny16:3311 min.
 
Brama Wyżynna16:3614 min.
 
Śródmieście SKM16:3816 min.
 
Pohulanka16:4018 min.
 
Odrzańska16:4119 min.
 
Chałubińskiego16:4321 min.
 
Sikorskiego16:4523 min.
 
Cieszyńskiego16:4725 min.
 
Cebertowicza16:4826 min.
 
Wilanowska16:5028 min.
 
Przemyska16:5230 min.
 
Płocka16:5331 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:5533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy