Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa15:36
Opacka15:38
Subisława15:40
Pomorska - Osiedle15:41
Pomorska15:43
Piastowska15:44
Czerwony Dwór15:46
Bora Komorowskiego15:47
Kołobrzeska15:49
Zaspa15:51
Startowa15:52
Jana Pawła II15:53
Żwirki i Wigury15:54
Bajana15:55
Legionów15:57
Plac Komorowskiego15:59
Mickiewicza16:01
Reja
 
16:02
0 min.
 
Wyspiańskiego16:042 min.
 
Opera Bałtycka16:075 min.
 
Traugutta16:086 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:097 min.
 
Chodowieckiego16:108 min.
 
Brama Oliwska16:119 min.
 
Dworzec Główny16:1311 min.
 
Brama Wyżynna16:1614 min.
 
Śródmieście SKM16:1816 min.
 
Pohulanka16:2018 min.
 
Odrzańska16:2119 min.
 
Chałubińskiego16:2321 min.
 
Sikorskiego16:2523 min.
 
Cieszyńskiego16:2725 min.
 
Cebertowicza16:2826 min.
 
Wilanowska16:3028 min.
 
Przemyska16:3230 min.
 
Płocka16:3331 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:3533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy