Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa13:56
Opacka13:58
Subisława14:00
Pomorska - Osiedle14:01
Pomorska14:03
Piastowska14:04
Czerwony Dwór14:06
Bora Komorowskiego14:07
Kołobrzeska14:09
Zaspa14:11
Startowa14:12
Jana Pawła II14:13
Żwirki i Wigury14:14
Bajana14:15
Legionów14:17
Plac Komorowskiego14:19
Mickiewicza14:21
Reja
 
14:22
0 min.
 
Wyspiańskiego14:242 min.
 
Opera Bałtycka14:275 min.
 
Traugutta14:286 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:297 min.
 
Chodowieckiego14:308 min.
 
Brama Oliwska14:319 min.
 
Dworzec Główny14:3311 min.
 
Brama Wyżynna14:3614 min.
 
Śródmieście SKM14:3816 min.
 
Pohulanka14:4018 min.
 
Odrzańska14:4119 min.
 
Chałubińskiego14:4321 min.
 
Sikorskiego14:4523 min.
 
Cieszyńskiego14:4725 min.
 
Cebertowicza14:4826 min.
 
Wilanowska14:5028 min.
 
Przemyska14:5230 min.
 
Płocka14:5331 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:5533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy