Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa11:36
Opacka11:38
Subisława11:40
Pomorska - Osiedle11:41
Pomorska11:43
Piastowska11:44
Czerwony Dwór11:46
Bora Komorowskiego11:47
Kołobrzeska11:49
Zaspa11:51
Startowa11:52
Jana Pawła II11:53
Żwirki i Wigury11:54
Bajana11:55
Legionów11:57
Plac Komorowskiego11:59
Mickiewicza12:01
Reja
 
12:02
0 min.
 
Wyspiańskiego12:042 min.
 
Opera Bałtycka12:075 min.
 
Traugutta12:086 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:097 min.
 
Chodowieckiego12:108 min.
 
Brama Oliwska12:119 min.
 
Dworzec Główny12:1311 min.
 
Brama Wyżynna12:1614 min.
 
Śródmieście SKM12:1816 min.
 
Pohulanka12:2018 min.
 
Odrzańska12:2119 min.
 
Chałubińskiego12:2321 min.
 
Sikorskiego12:2523 min.
 
Cieszyńskiego12:2725 min.
 
Cebertowicza12:2826 min.
 
Wilanowska12:3028 min.
 
Przemyska12:3230 min.
 
Płocka12:3331 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:3533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy