Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa11:16
Opacka11:18
Subisława11:20
Pomorska - Osiedle11:21
Pomorska11:23
Piastowska11:24
Czerwony Dwór11:26
Bora Komorowskiego11:27
Kołobrzeska11:29
Zaspa11:31
Startowa11:32
Jana Pawła II11:33
Żwirki i Wigury11:34
Bajana11:35
Legionów11:37
Plac Komorowskiego11:39
Mickiewicza11:41
Reja
 
11:42
0 min.
 
Wyspiańskiego11:442 min.
 
Opera Bałtycka11:475 min.
 
Traugutta11:486 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:497 min.
 
Chodowieckiego11:508 min.
 
Brama Oliwska11:519 min.
 
Dworzec Główny11:5311 min.
 
Brama Wyżynna11:5614 min.
 
Śródmieście SKM11:5816 min.
 
Pohulanka12:0018 min.
 
Odrzańska12:0119 min.
 
Chałubińskiego12:0321 min.
 
Sikorskiego12:0523 min.
 
Cieszyńskiego12:0725 min.
 
Cebertowicza12:0826 min.
 
Wilanowska12:1028 min.
 
Przemyska12:1230 min.
 
Płocka12:1331 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:1533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy