Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa10:47
Opacka10:49
Subisława10:51
Pomorska - Osiedle10:52
Pomorska10:54
Piastowska10:55
Czerwony Dwór10:57
Bora Komorowskiego10:58
Kołobrzeska11:00
Zaspa11:02
Startowa11:03
Jana Pawła II11:04
Żwirki i Wigury11:05
Bajana11:06
Legionów11:08
Plac Komorowskiego11:10
Mickiewicza11:12
Reja
 
11:13
0 min.
 
Wyspiańskiego11:152 min.
 
Opera Bałtycka11:185 min.
 
Traugutta11:196 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:207 min.
 
Chodowieckiego11:218 min.
 
Brama Oliwska11:229 min.
 
Dworzec Główny11:2411 min.
 
Brama Wyżynna11:2714 min.
 
Śródmieście SKM11:2916 min.
 
Pohulanka11:3118 min.
 
Odrzańska11:3219 min.
 
Chałubińskiego11:3421 min.
 
Sikorskiego11:3623 min.
 
Cieszyńskiego11:3825 min.
 
Cebertowicza11:3926 min.
 
Wilanowska11:4128 min.
 
Przemyska11:4330 min.
 
Płocka11:4431 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:4633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy