Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo09:17
Helska09:19
Osiedle Wejhera09:21
Pomorska09:22
Piastowska09:23
Czerwony Dwór09:25
Bora Komorowskiego09:26
Kołobrzeska09:28
Zaspa09:30
Startowa09:31
Jana Pawła II09:32
Żwirki i Wigury09:33
Bajana09:34
Legionów09:36
Plac Komorowskiego09:38
Mickiewicza09:40
Reja
 
09:41
0 min.
 
Wyspiańskiego09:432 min.
 
Opera Bałtycka09:465 min.
 
Traugutta09:476 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:487 min.
 
Chodowieckiego09:498 min.
 
Brama Oliwska09:509 min.
 
Dworzec Główny09:5211 min.
 
Brama Wyżynna09:5514 min.
 
Śródmieście SKM09:5716 min.
 
Pohulanka09:5918 min.
 
Odrzańska10:0019 min.
 
Chałubińskiego10:0221 min.
 
Sikorskiego10:0423 min.
 
Cieszyńskiego10:0625 min.
 
Cebertowicza10:0726 min.
 
Wilanowska10:0928 min.
 
Przemyska10:1130 min.
 
Płocka10:1231 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:1433 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy