Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa10:17
Opacka10:19
Subisława10:21
Pomorska - Osiedle10:22
Pomorska10:24
Piastowska10:25
Czerwony Dwór10:27
Bora Komorowskiego10:28
Kołobrzeska10:30
Zaspa10:32
Startowa10:33
Jana Pawła II10:34
Żwirki i Wigury10:35
Bajana10:36
Legionów10:38
Plac Komorowskiego10:40
Mickiewicza10:42
Reja
 
10:43
0 min.
 
Wyspiańskiego10:452 min.
 
Opera Bałtycka10:485 min.
 
Traugutta10:496 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:507 min.
 
Chodowieckiego10:518 min.
 
Brama Oliwska10:529 min.
 
Dworzec Główny10:5411 min.
 
Brama Wyżynna10:5714 min.
 
Śródmieście SKM10:5916 min.
 
Pohulanka11:0118 min.
 
Odrzańska11:0219 min.
 
Chałubińskiego11:0421 min.
 
Sikorskiego11:0623 min.
 
Cieszyńskiego11:0825 min.
 
Cebertowicza11:0926 min.
 
Wilanowska11:1128 min.
 
Przemyska11:1330 min.
 
Płocka11:1431 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:1633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy