Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa08:47
Opacka08:49
Subisława08:51
Pomorska - Osiedle08:52
Pomorska08:54
Piastowska08:55
Czerwony Dwór08:57
Bora Komorowskiego08:58
Kołobrzeska09:00
Zaspa09:02
Startowa09:03
Jana Pawła II09:04
Żwirki i Wigury09:05
Bajana09:06
Legionów09:08
Plac Komorowskiego09:10
Mickiewicza09:12
Reja
 
09:13
0 min.
 
Wyspiańskiego09:152 min.
 
Opera Bałtycka09:185 min.
 
Traugutta09:196 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:207 min.
 
Chodowieckiego09:218 min.
 
Brama Oliwska09:229 min.
 
Dworzec Główny09:2411 min.
 
Brama Wyżynna09:2714 min.
 
Śródmieście SKM09:2916 min.
 
Pohulanka09:3118 min.
 
Odrzańska09:3219 min.
 
Chałubińskiego09:3421 min.
 
Sikorskiego09:3623 min.
 
Cieszyńskiego09:3825 min.
 
Cebertowicza09:3926 min.
 
Wilanowska09:4128 min.
 
Przemyska09:4330 min.
 
Płocka09:4431 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:4633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy