Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa06:47
Opacka06:49
Subisława06:51
Pomorska - Osiedle06:52
Pomorska06:54
Piastowska06:55
Czerwony Dwór06:57
Bora Komorowskiego06:58
Kołobrzeska07:00
Zaspa07:02
Startowa07:03
Jana Pawła II07:04
Żwirki i Wigury07:05
Bajana07:06
Legionów07:08
Plac Komorowskiego07:10
Mickiewicza07:12
Reja
 
07:13
0 min.
 
Wyspiańskiego07:152 min.
 
Opera Bałtycka07:185 min.
 
Traugutta07:196 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:207 min.
 
Chodowieckiego07:218 min.
 
Brama Oliwska07:229 min.
 
Dworzec Główny07:2411 min.
 
Brama Wyżynna07:2714 min.
 
Śródmieście SKM07:2916 min.
 
Pohulanka07:3118 min.
 
Odrzańska07:3219 min.
 
Chałubińskiego07:3421 min.
 
Sikorskiego07:3623 min.
 
Cieszyńskiego07:3825 min.
 
Cebertowicza07:3926 min.
 
Wilanowska07:4128 min.
 
Przemyska07:4330 min.
 
Płocka07:4431 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:4633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy