Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo08:57
Helska08:59
Osiedle Wejhera09:01
Pomorska09:02
Piastowska09:03
Czerwony Dwór09:05
Bora Komorowskiego09:06
Kołobrzeska09:08
Zaspa09:10
Startowa09:11
Jana Pawła II09:12
Żwirki i Wigury09:13
Bajana09:14
Legionów09:16
Plac Komorowskiego09:18
Mickiewicza09:20
Reja
 
09:21
0 min.
 
Wyspiańskiego09:232 min.
 
Opera Bałtycka09:265 min.
 
Traugutta09:276 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:287 min.
 
Chodowieckiego09:298 min.
 
Brama Oliwska09:309 min.
 
Dworzec Główny09:3211 min.
 
Brama Wyżynna09:3514 min.
 
Śródmieście SKM09:3716 min.
 
Pohulanka09:3918 min.
 
Odrzańska09:4019 min.
 
Chałubińskiego09:4221 min.
 
Sikorskiego09:4423 min.
 
Cieszyńskiego09:4625 min.
 
Cebertowicza09:4726 min.
 
Wilanowska09:4928 min.
 
Przemyska09:5130 min.
 
Płocka09:5231 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:5433 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy