Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo08:37
Helska08:39
Osiedle Wejhera08:41
Pomorska08:42
Piastowska08:43
Czerwony Dwór08:45
Bora Komorowskiego08:46
Kołobrzeska08:48
Zaspa08:50
Startowa08:51
Jana Pawła II08:52
Żwirki i Wigury08:53
Bajana08:54
Legionów08:56
Plac Komorowskiego08:58
Mickiewicza09:00
Reja
 
09:01
0 min.
 
Wyspiańskiego09:032 min.
 
Opera Bałtycka09:065 min.
 
Traugutta09:076 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:087 min.
 
Chodowieckiego09:098 min.
 
Brama Oliwska09:109 min.
 
Dworzec Główny09:1211 min.
 
Brama Wyżynna09:1514 min.
 
Śródmieście SKM09:1716 min.
 
Pohulanka09:1918 min.
 
Odrzańska09:2019 min.
 
Chałubińskiego09:2221 min.
 
Sikorskiego09:2423 min.
 
Cieszyńskiego09:2625 min.
 
Cebertowicza09:2726 min.
 
Wilanowska09:2928 min.
 
Przemyska09:3130 min.
 
Płocka09:3231 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:3433 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy