Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa21:47
Opacka21:49
Subisława21:51
Pomorska - Osiedle21:52
Pomorska21:54
Piastowska21:55
Czerwony Dwór21:57
Bora Komorowskiego21:58
Kołobrzeska22:00
Zaspa22:02
Startowa22:03
Jana Pawła II22:04
Żwirki i Wigury22:05
Bajana22:06
Legionów22:08
Plac Komorowskiego22:10
Mickiewicza22:12
Reja
 
22:13
0 min.
 
Wyspiańskiego22:152 min.
 
Opera Bałtycka22:185 min.
 
Traugutta22:196 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:207 min.
 
Chodowieckiego22:218 min.
 
Brama Oliwska22:229 min.
 
Dworzec Główny22:2411 min.
 
Brama Wyżynna22:2714 min.
 
Śródmieście SKM22:2916 min.
 
Pohulanka22:3118 min.
 
Odrzańska22:3219 min.
 
Chałubińskiego22:3421 min.
 
Sikorskiego22:3623 min.
 
Cieszyńskiego22:3825 min.
 
Cebertowicza22:3926 min.
 
Wilanowska22:4128 min.
 
Przemyska22:4330 min.
 
Płocka22:4431 min.
 
Łostowice Świętokrzyska22:4633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy