Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa20:17
Opacka20:19
Subisława20:21
Pomorska - Osiedle20:22
Pomorska20:24
Piastowska20:25
Czerwony Dwór20:27
Bora Komorowskiego20:28
Kołobrzeska20:30
Zaspa20:32
Startowa20:33
Jana Pawła II20:34
Żwirki i Wigury20:35
Bajana20:36
Legionów20:38
Plac Komorowskiego20:40
Mickiewicza20:42
Reja
 
20:43
0 min.
 
Wyspiańskiego20:452 min.
 
Opera Bałtycka20:485 min.
 
Traugutta20:496 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:507 min.
 
Chodowieckiego20:518 min.
 
Brama Oliwska20:529 min.
 
Dworzec Główny20:5411 min.
 
Brama Wyżynna20:5714 min.
 
Śródmieście SKM20:5916 min.
 
Pohulanka21:0118 min.
 
Odrzańska21:0219 min.
 
Chałubińskiego21:0421 min.
 
Sikorskiego21:0623 min.
 
Cieszyńskiego21:0825 min.
 
Cebertowicza21:0926 min.
 
Wilanowska21:1128 min.
 
Przemyska21:1330 min.
 
Płocka21:1431 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:1633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy