Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa19:56
Opacka19:58
Subisława20:00
Pomorska - Osiedle20:01
Pomorska20:03
Piastowska20:04
Czerwony Dwór20:06
Bora Komorowskiego20:07
Kołobrzeska20:09
Zaspa20:11
Startowa20:12
Jana Pawła II20:13
Żwirki i Wigury20:14
Bajana20:15
Legionów20:17
Plac Komorowskiego20:19
Mickiewicza20:21
Reja
 
20:22
0 min.
 
Wyspiańskiego20:242 min.
 
Opera Bałtycka20:275 min.
 
Traugutta20:286 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:297 min.
 
Chodowieckiego20:308 min.
 
Brama Oliwska20:319 min.
 
Dworzec Główny20:3311 min.
 
Brama Wyżynna20:3614 min.
 
Śródmieście SKM20:3816 min.
 
Pohulanka20:4018 min.
 
Odrzańska20:4119 min.
 
Chałubińskiego20:4321 min.
 
Sikorskiego20:4523 min.
 
Cieszyńskiego20:4725 min.
 
Cebertowicza20:4826 min.
 
Wilanowska20:5028 min.
 
Przemyska20:5230 min.
 
Płocka20:5331 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:5533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy