Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa08:15
Opacka08:17
Subisława08:19
Pomorska - Osiedle08:20
Pomorska08:22
Piastowska08:23
Czerwony Dwór08:25
Bora Komorowskiego08:26
Kołobrzeska08:28
Zaspa08:30
Startowa08:31
Jana Pawła II08:32
Żwirki i Wigury08:33
Bajana08:34
Legionów08:36
Plac Komorowskiego08:38
Mickiewicza08:40
Reja
 
08:41
0 min.
 
Wyspiańskiego08:432 min.
 
Opera Bałtycka08:465 min.
 
Traugutta08:476 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:487 min.
 
Chodowieckiego08:498 min.
 
Brama Oliwska08:509 min.
 
Dworzec Główny08:5211 min.
 
Brama Wyżynna08:5514 min.
 
Śródmieście SKM08:5716 min.
 
Pohulanka08:5918 min.
 
Odrzańska09:0019 min.
 
Chałubińskiego09:0221 min.
 
Sikorskiego09:0423 min.
 
Cieszyńskiego09:0625 min.
 
Cebertowicza09:0726 min.
 
Wilanowska09:0928 min.
 
Przemyska09:1130 min.
 
Płocka09:1231 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:1433 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy