Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa17:36
Opacka17:38
Subisława17:40
Pomorska - Osiedle17:41
Pomorska17:43
Piastowska17:44
Czerwony Dwór17:46
Bora Komorowskiego17:47
Kołobrzeska17:49
Zaspa17:51
Startowa17:52
Jana Pawła II17:53
Żwirki i Wigury17:54
Bajana17:55
Legionów17:57
Plac Komorowskiego17:59
Mickiewicza18:01
Reja
 
18:02
0 min.
 
Wyspiańskiego18:042 min.
 
Opera Bałtycka18:075 min.
 
Traugutta18:086 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:097 min.
 
Chodowieckiego18:108 min.
 
Brama Oliwska18:119 min.
 
Dworzec Główny18:1311 min.
 
Brama Wyżynna18:1614 min.
 
Śródmieście SKM18:1816 min.
 
Pohulanka18:2018 min.
 
Odrzańska18:2119 min.
 
Chałubińskiego18:2321 min.
 
Sikorskiego18:2523 min.
 
Cieszyńskiego18:2725 min.
 
Cebertowicza18:2826 min.
 
Wilanowska18:3028 min.
 
Przemyska18:3230 min.
 
Płocka18:3331 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:3533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy