Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa17:16
Opacka17:18
Subisława17:20
Pomorska - Osiedle17:21
Pomorska17:23
Piastowska17:24
Czerwony Dwór17:26
Bora Komorowskiego17:27
Kołobrzeska17:29
Zaspa17:31
Startowa17:32
Jana Pawła II17:33
Żwirki i Wigury17:34
Bajana17:35
Legionów17:37
Plac Komorowskiego17:39
Mickiewicza17:41
Reja
 
17:42
0 min.
 
Wyspiańskiego17:442 min.
 
Opera Bałtycka17:475 min.
 
Traugutta17:486 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:497 min.
 
Chodowieckiego17:508 min.
 
Brama Oliwska17:519 min.
 
Dworzec Główny17:5311 min.
 
Brama Wyżynna17:5614 min.
 
Śródmieście SKM17:5816 min.
 
Pohulanka18:0018 min.
 
Odrzańska18:0119 min.
 
Chałubińskiego18:0321 min.
 
Sikorskiego18:0523 min.
 
Cieszyńskiego18:0725 min.
 
Cebertowicza18:0826 min.
 
Wilanowska18:1028 min.
 
Przemyska18:1230 min.
 
Płocka18:1331 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:1533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy