Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa14:36
Opacka14:38
Subisława14:40
Pomorska - Osiedle14:41
Pomorska14:43
Piastowska14:44
Czerwony Dwór14:46
Bora Komorowskiego14:47
Kołobrzeska14:49
Zaspa14:51
Startowa14:52
Jana Pawła II14:53
Żwirki i Wigury14:54
Bajana14:55
Legionów14:57
Plac Komorowskiego14:59
Mickiewicza15:01
Reja
 
15:02
0 min.
 
Wyspiańskiego15:042 min.
 
Opera Bałtycka15:075 min.
 
Traugutta15:086 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:097 min.
 
Chodowieckiego15:108 min.
 
Brama Oliwska15:119 min.
 
Dworzec Główny15:1311 min.
 
Brama Wyżynna15:1614 min.
 
Śródmieście SKM15:1816 min.
 
Pohulanka15:2018 min.
 
Odrzańska15:2119 min.
 
Chałubińskiego15:2321 min.
 
Sikorskiego15:2523 min.
 
Cieszyńskiego15:2725 min.
 
Cebertowicza15:2826 min.
 
Wilanowska15:3028 min.
 
Przemyska15:3230 min.
 
Płocka15:3331 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:3533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy