Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa13:16
Opacka13:18
Subisława13:20
Pomorska - Osiedle13:21
Pomorska13:23
Piastowska13:24
Czerwony Dwór13:26
Bora Komorowskiego13:27
Kołobrzeska13:29
Zaspa13:31
Startowa13:32
Jana Pawła II13:33
Żwirki i Wigury13:34
Bajana13:35
Legionów13:37
Plac Komorowskiego13:39
Mickiewicza13:41
Reja
 
13:42
0 min.
 
Wyspiańskiego13:442 min.
 
Opera Bałtycka13:475 min.
 
Traugutta13:486 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:497 min.
 
Chodowieckiego13:508 min.
 
Brama Oliwska13:519 min.
 
Dworzec Główny13:5311 min.
 
Brama Wyżynna13:5614 min.
 
Śródmieście SKM13:5816 min.
 
Pohulanka14:0018 min.
 
Odrzańska14:0119 min.
 
Chałubińskiego14:0321 min.
 
Sikorskiego14:0523 min.
 
Cieszyńskiego14:0725 min.
 
Cebertowicza14:0826 min.
 
Wilanowska14:1028 min.
 
Przemyska14:1230 min.
 
Płocka14:1331 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:1533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy