Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa10:56
Opacka10:58
Subisława11:00
Pomorska - Osiedle11:01
Pomorska11:03
Piastowska11:04
Czerwony Dwór11:06
Bora Komorowskiego11:07
Kołobrzeska11:09
Zaspa11:11
Startowa11:12
Jana Pawła II11:13
Żwirki i Wigury11:14
Bajana11:15
Legionów11:17
Plac Komorowskiego11:19
Mickiewicza11:21
Reja
 
11:22
0 min.
 
Wyspiańskiego11:242 min.
 
Opera Bałtycka11:275 min.
 
Traugutta11:286 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:297 min.
 
Chodowieckiego11:308 min.
 
Brama Oliwska11:319 min.
 
Dworzec Główny11:3311 min.
 
Brama Wyżynna11:3614 min.
 
Śródmieście SKM11:3816 min.
 
Pohulanka11:4018 min.
 
Odrzańska11:4119 min.
 
Chałubińskiego11:4321 min.
 
Sikorskiego11:4523 min.
 
Cieszyńskiego11:4725 min.
 
Cebertowicza11:4826 min.
 
Wilanowska11:5028 min.
 
Przemyska11:5230 min.
 
Płocka11:5331 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:5533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy