Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa15:36
Opacka15:38
Subisława15:40
Pomorska - Osiedle15:41
Pomorska15:43
Piastowska15:44
Czerwony Dwór15:46
Bora Komorowskiego15:47
Kołobrzeska15:49
Zaspa15:51
Startowa15:52
Jana Pawła II15:53
Żwirki i Wigury15:54
Bajana15:55
Legionów
 
15:57
0 min.
 
Plac Komorowskiego15:592 min.
 
Mickiewicza16:014 min.
 
Reja16:025 min.
 
Wyspiańskiego16:047 min.
 
Opera Bałtycka16:0710 min.
 
Traugutta16:0811 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:0912 min.
 
Chodowieckiego16:1013 min.
 
Brama Oliwska16:1114 min.
 
Dworzec Główny16:1316 min.
 
Brama Wyżynna16:1619 min.
 
Śródmieście SKM16:1821 min.
 
Pohulanka16:2023 min.
 
Odrzańska16:2124 min.
 
Chałubińskiego16:2326 min.
 
Sikorskiego16:2528 min.
 
Cieszyńskiego16:2730 min.
 
Cebertowicza16:2831 min.
 
Wilanowska16:3033 min.
 
Przemyska16:3235 min.
 
Płocka16:3336 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:3538 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy