Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa12:16
Opacka12:18
Subisława12:20
Pomorska - Osiedle12:21
Pomorska12:23
Piastowska12:24
Czerwony Dwór12:26
Bora Komorowskiego12:27
Kołobrzeska12:29
Zaspa12:31
Startowa12:32
Jana Pawła II12:33
Żwirki i Wigury12:34
Bajana12:35
Legionów
 
12:37
0 min.
 
Plac Komorowskiego12:392 min.
 
Mickiewicza12:414 min.
 
Reja12:425 min.
 
Wyspiańskiego12:447 min.
 
Opera Bałtycka12:4710 min.
 
Traugutta12:4811 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:4912 min.
 
Chodowieckiego12:5013 min.
 
Brama Oliwska12:5114 min.
 
Dworzec Główny12:5316 min.
 
Brama Wyżynna12:5619 min.
 
Śródmieście SKM12:5821 min.
 
Pohulanka13:0023 min.
 
Odrzańska13:0124 min.
 
Chałubińskiego13:0326 min.
 
Sikorskiego13:0528 min.
 
Cieszyńskiego13:0730 min.
 
Cebertowicza13:0831 min.
 
Wilanowska13:1033 min.
 
Przemyska13:1235 min.
 
Płocka13:1336 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:1538 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy