Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa11:56
Opacka11:58
Subisława12:00
Pomorska - Osiedle12:01
Pomorska12:03
Piastowska12:04
Czerwony Dwór12:06
Bora Komorowskiego12:07
Kołobrzeska12:09
Zaspa12:11
Startowa12:12
Jana Pawła II12:13
Żwirki i Wigury12:14
Bajana12:15
Legionów
 
12:17
0 min.
 
Plac Komorowskiego12:192 min.
 
Mickiewicza12:214 min.
 
Reja12:225 min.
 
Wyspiańskiego12:247 min.
 
Opera Bałtycka12:2710 min.
 
Traugutta12:2811 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:2912 min.
 
Chodowieckiego12:3013 min.
 
Brama Oliwska12:3114 min.
 
Dworzec Główny12:3316 min.
 
Brama Wyżynna12:3619 min.
 
Śródmieście SKM12:3821 min.
 
Pohulanka12:4023 min.
 
Odrzańska12:4124 min.
 
Chałubińskiego12:4326 min.
 
Sikorskiego12:4528 min.
 
Cieszyńskiego12:4730 min.
 
Cebertowicza12:4831 min.
 
Wilanowska12:5033 min.
 
Przemyska12:5235 min.
 
Płocka12:5336 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:5538 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy