Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa10:56
Opacka10:58
Subisława11:00
Pomorska - Osiedle11:01
Pomorska11:03
Piastowska11:04
Czerwony Dwór11:06
Bora Komorowskiego11:07
Kołobrzeska11:09
Zaspa11:11
Startowa11:12
Jana Pawła II11:13
Żwirki i Wigury11:14
Bajana11:15
Legionów
 
11:17
0 min.
 
Plac Komorowskiego11:192 min.
 
Mickiewicza11:214 min.
 
Reja11:225 min.
 
Wyspiańskiego11:247 min.
 
Opera Bałtycka11:2710 min.
 
Traugutta11:2811 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:2912 min.
 
Chodowieckiego11:3013 min.
 
Brama Oliwska11:3114 min.
 
Dworzec Główny11:3316 min.
 
Brama Wyżynna11:3619 min.
 
Śródmieście SKM11:3821 min.
 
Pohulanka11:4023 min.
 
Odrzańska11:4124 min.
 
Chałubińskiego11:4326 min.
 
Sikorskiego11:4528 min.
 
Cieszyńskiego11:4730 min.
 
Cebertowicza11:4831 min.
 
Wilanowska11:5033 min.
 
Przemyska11:5235 min.
 
Płocka11:5336 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:5538 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy