Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa07:16
Opacka07:18
Subisława07:20
Pomorska - Osiedle07:21
Pomorska07:23
Piastowska07:24
Czerwony Dwór07:26
Bora Komorowskiego07:27
Kołobrzeska07:29
Zaspa07:31
Startowa07:32
Jana Pawła II07:33
Żwirki i Wigury
 
07:34
0 min.
 
Bajana07:351 min.
 
Legionów07:373 min.
 
Plac Komorowskiego07:395 min.
 
Mickiewicza07:417 min.
 
Reja07:428 min.
 
Wyspiańskiego07:4410 min.
 
Opera Bałtycka07:4713 min.
 
Traugutta07:4814 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:4915 min.
 
Chodowieckiego07:5016 min.
 
Brama Oliwska07:5117 min.
 
Dworzec Główny07:5319 min.
 
Brama Wyżynna07:5622 min.
 
Śródmieście SKM07:5824 min.
 
Pohulanka08:0026 min.
 
Odrzańska08:0127 min.
 
Chałubińskiego08:0329 min.
 
Sikorskiego08:0531 min.
 
Cieszyńskiego08:0733 min.
 
Cebertowicza08:0834 min.
 
Wilanowska08:1036 min.
 
Przemyska08:1238 min.
 
Płocka08:1339 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:1541 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy