Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa06:36
Opacka06:38
Subisława06:40
Pomorska - Osiedle06:41
Pomorska06:43
Piastowska06:44
Czerwony Dwór06:46
Bora Komorowskiego06:47
Kołobrzeska06:49
Zaspa06:51
Startowa06:52
Jana Pawła II06:53
Żwirki i Wigury
 
06:54
0 min.
 
Bajana06:551 min.
 
Legionów06:573 min.
 
Plac Komorowskiego06:595 min.
 
Mickiewicza07:017 min.
 
Reja07:028 min.
 
Wyspiańskiego07:0410 min.
 
Opera Bałtycka07:0713 min.
 
Traugutta07:0814 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:0915 min.
 
Chodowieckiego07:1016 min.
 
Brama Oliwska07:1117 min.
 
Dworzec Główny07:1319 min.
 
Brama Wyżynna07:1622 min.
 
Śródmieście SKM07:1824 min.
 
Pohulanka07:2026 min.
 
Odrzańska07:2127 min.
 
Chałubińskiego07:2329 min.
 
Sikorskiego07:2531 min.
 
Cieszyńskiego07:2733 min.
 
Cebertowicza07:2834 min.
 
Wilanowska07:3036 min.
 
Przemyska07:3238 min.
 
Płocka07:3339 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:3541 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy