Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa05:47
Opacka05:49
Subisława05:51
Pomorska - Osiedle05:52
Pomorska05:54
Piastowska05:55
Czerwony Dwór05:57
Bora Komorowskiego05:58
Kołobrzeska06:00
Zaspa06:02
Startowa06:03
Jana Pawła II06:04
Żwirki i Wigury
 
06:05
0 min.
 
Bajana06:061 min.
 
Legionów06:083 min.
 
Plac Komorowskiego06:105 min.
 
Mickiewicza06:127 min.
 
Reja06:138 min.
 
Wyspiańskiego06:1510 min.
 
Opera Bałtycka06:1813 min.
 
Traugutta06:1914 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:2015 min.
 
Chodowieckiego06:2116 min.
 
Brama Oliwska06:2217 min.
 
Dworzec Główny06:2419 min.
 
Brama Wyżynna06:2722 min.
 
Śródmieście SKM06:2924 min.
 
Pohulanka06:3126 min.
 
Odrzańska06:3227 min.
 
Chałubińskiego06:3429 min.
 
Sikorskiego06:3631 min.
 
Cieszyńskiego06:3833 min.
 
Cebertowicza06:3934 min.
 
Wilanowska06:4136 min.
 
Przemyska06:4338 min.
 
Płocka06:4439 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:4641 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy