Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa05:17
Opacka05:19
Subisława05:21
Pomorska - Osiedle05:22
Pomorska05:24
Piastowska05:25
Czerwony Dwór05:27
Bora Komorowskiego05:28
Kołobrzeska05:30
Zaspa05:32
Startowa05:33
Jana Pawła II05:34
Żwirki i Wigury
 
05:35
0 min.
 
Bajana05:361 min.
 
Legionów05:383 min.
 
Plac Komorowskiego05:405 min.
 
Mickiewicza05:427 min.
 
Reja05:438 min.
 
Wyspiańskiego05:4510 min.
 
Opera Bałtycka05:4813 min.
 
Traugutta05:4914 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:5015 min.
 
Chodowieckiego05:5116 min.
 
Brama Oliwska05:5217 min.
 
Dworzec Główny05:5419 min.
 
Brama Wyżynna05:5722 min.
 
Śródmieście SKM05:5924 min.
 
Pohulanka06:0126 min.
 
Odrzańska06:0227 min.
 
Chałubińskiego06:0429 min.
 
Sikorskiego06:0631 min.
 
Cieszyńskiego06:0833 min.
 
Cebertowicza06:0934 min.
 
Wilanowska06:1136 min.
 
Przemyska06:1338 min.
 
Płocka06:1439 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:1641 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy