Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa04:47
Opacka04:49
Subisława04:51
Pomorska - Osiedle04:52
Pomorska04:54
Piastowska04:55
Czerwony Dwór04:57
Bora Komorowskiego04:58
Kołobrzeska05:00
Zaspa05:02
Startowa05:03
Jana Pawła II05:04
Żwirki i Wigury
 
05:05
0 min.
 
Bajana05:061 min.
 
Legionów05:083 min.
 
Plac Komorowskiego05:105 min.
 
Mickiewicza05:127 min.
 
Reja05:138 min.
 
Wyspiańskiego05:1510 min.
 
Opera Bałtycka05:1813 min.
 
Traugutta05:1914 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:2015 min.
 
Chodowieckiego05:2116 min.
 
Brama Oliwska05:2217 min.
 
Dworzec Główny05:2419 min.
 
Brama Wyżynna05:2722 min.
 
Śródmieście SKM05:2924 min.
 
Pohulanka05:3126 min.
 
Odrzańska05:3227 min.
 
Chałubińskiego05:3429 min.
 
Sikorskiego05:3631 min.
 
Cieszyńskiego05:3833 min.
 
Cebertowicza05:3934 min.
 
Wilanowska05:4136 min.
 
Przemyska05:4338 min.
 
Płocka05:4439 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:4641 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy