Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa19:36
Opacka19:38
Subisława19:40
Pomorska - Osiedle19:41
Pomorska19:43
Piastowska19:44
Czerwony Dwór19:46
Bora Komorowskiego19:47
Kołobrzeska19:49
Zaspa19:51
Startowa19:52
Jana Pawła II19:53
Żwirki i Wigury
 
19:54
0 min.
 
Bajana19:551 min.
 
Legionów19:573 min.
 
Plac Komorowskiego19:595 min.
 
Mickiewicza20:017 min.
 
Reja20:028 min.
 
Wyspiańskiego20:0410 min.
 
Opera Bałtycka20:0713 min.
 
Traugutta20:0814 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:0915 min.
 
Chodowieckiego20:1016 min.
 
Brama Oliwska20:1117 min.
 
Dworzec Główny20:1319 min.
 
Brama Wyżynna20:1622 min.
 
Śródmieście SKM20:1824 min.
 
Pohulanka20:2026 min.
 
Odrzańska20:2127 min.
 
Chałubińskiego20:2329 min.
 
Sikorskiego20:2531 min.
 
Cieszyńskiego20:2733 min.
 
Cebertowicza20:2834 min.
 
Wilanowska20:3036 min.
 
Przemyska20:3238 min.
 
Płocka20:3339 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:3541 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy